דוא"ל: ganoradv@gmail.com

המרכז להסכמי ממון

הסכם ממון – נישואים שניים

משרד עורך דין ונוטריון אורי גנור,  עוסק ומתמחה באופן ייחודי ובלבדי, בהסכמי ממון בין בני זוג, ובצוואות.

הכנתי מאות הסכמי ממון. הידע והתובנות שנרכשו, הם בעלי חשיבות רבה, ומובאים לכל זוג שמגיע אלי.

מחפשים מידע על הסכם ממון נישואים שניים? אתם במקום הנכון. הסיבות שבגללן אתם רוצים לעשות הסכם ממון בנישואים שניים שלכם, איננה שונה במהותה מהסיבות הרגילות, המצדיקות תמיד את עשיית הסכם הממון.

אתם מגיעים לעניין הסכם ממון בפרק ב שלכם, ממקומות שונים, ואחרי חוויות פרידה וצלקות שונות מבני הזוג הקודמים שלכם. יש לזה השלכה על הראייה שלכם את הנושא.

מה חשוב לדעת על הסכם ממון נישואים שניים?

כשאתם נכנסים למסגרת שנייה בחייכם, כבר הספקתם לעבור את התהליך של הפרידה/גירושין. לחלק מכם זה "הצליח". עברתם תהליך פרידה מסודר, קל ואפילו סביר. חלק מכם, ממשיך אפילו לשמור על קשרים חבריים עם בן זוגו לשעבר. כמובן שאלו שעברו את התהליך הזה באופן קל ומסודר, תוהים איזה צורך יש לערוך הסכם ממון בנישואים שניים. החוויה המוצלחת שעברו, נותנת להם לחשוב בטעות, שמה שהיה, הוא שיהיה. זו אכן טעות. כי אתם לא באמת יודעים מה יהיו הנסיבות של סיום הקשר השני שלכם.

אבל גם אלו מבניכם שכאמור עברו תהליך מוצלח, יהיו מעוניינים לערוך הסכם ממון בנישואים שניים, אם יש להם יותר רכוש מאשר לבן/בת הזוג שלהם.

אל תשכחו שרובכם כבר בעלי רכוש שהספקתם לצבור. אם אתם בעלי רכוש רב יותר- תהיו בעד הסכם הממון. אם תתגוררו בדירה השייכת לכם, תהיו בעד "הסכם ממון פרק ב", כי מה תעשו אם בן/בת הזוג שלכם יסרב לפנות את דירתכם עם סיום הקשר? צריך להגיד את האמת, זה קורה.

אם מי מכם חווה פרידה קשה, הוא ודאי יהיה מעוניין ב הסכם ממון בפרק ב שלו ( אלא אם כן, הוא חסר רכוש- אבל זו טעות מצדו ).

בדרך כלל זוגות שעושים הסכם ממון פרק ב, קובעים בו הוראות המסדירות הפרדה רכושית לעת פרידה. הרכוש שצברו- יישאר נפרד, ולא יחולק ביניהם.

כל עורך דין הסכם ממון פרק ב יודע, שחייבים לקבוע בהסכם, שכל אחד דואג לילדיו הוא, מנישואיו הקודמים, מבלי שבן הזוג האחר יהיה חייב בהוצאות גידולם, מדורם, חינוכם, הוצאות חריגות שיהיו להם.

אותן רעיונות, כשל בני זוג שזה להם הקשר הראשון, צצים בראשכם, כשהנושא מועלה ביניכם, חברי המתלבטים, לגבי הסכם ממון פרק ב, כן או לא. החל מ "לי זה לא יקרה", או "בן/בת הזוג שלי לא יאהבו את זה ויראו בעצם העלאת הנושא, משום הבעת חוסר אמון בהם", "חבל על הכסף", או אם אתם הם אלו חסרי הרכוש, אולי תעדיפו ליצור מצב מעורפל, בלי הסכם ממון מסודר, שיכבול אתכם מלתבוע זכויות ברכוש בן הזוג שלכם ( העשיר מכם ).

עצתי לכם היא, להימנע משיחות ביניכם. תנו ל עו"ד הסכם ממון פרק ב לעשות את העבודה במקומכם. פשוט תגיעו לפגישה ( כמובן אצל עורך דין רגיש, נעים, קליל, עם סבלנות, ורצוי אפילו חוש הומור), והוא כבר ידע לעשות את העבודה עבורכם.

אם התעניינתם בהסכם ממון נישואים שניים, תמצאו מאמרים מקצועיים נוספים:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
עו"ד אורי גנור

עו"ד אורי גנור

עורך דין הסכם ממון אורי גנור, הנו המשרד היחיד בישראל, העוסק ומתמחה, באופן בלבדי, יחודי וארצי, אך ורק, בהסכמי ממון בין בני זוג, ופועל כ – עו"ד הסכם ממון בלבד.

עוד מאמרים שכדאי לך לקרוא:

גלילה לראש העמוד