המלצות על עו"ד אורי גנור

אני ואישתי רצינו לעשות הסכם ממון ומצאנו את אורי דרך האינטרנט.משיחת הטלפון הראשונה שלנו איתו שארכה למעלה משעה כאשר אורי עונה ומסביר בסבלנות על כל שאלה שלנו ודרך הכנת ההסכם במיוחד עבורינו,ועריכת שנויים בהתאם לבקשותינו כאשר הוא מסביר בסבלנות את ההשלכות המשפטיות של כל משפט שאנו מבקשים להוסיף או לגרוע מן ההסכם. גילינו שמדובר בעורך דין מצוין ששולט בחומר וכמו כן סבלני ועונה ביסודיות ובסבלנות על כל שאלה שלנו אפילו אם היא הכי שטותית שיש.נוסף לכך כשביקשנו לערוך שינויים בטיוטה המקורית אורי הכין את הטיוטה החדשה במידיות ללא כל עיכוב או דחייה דבר שהקל רבות על המהירות שבה ההליך הסתיים.דבר נוסף שראוי לציין הוא שאורי שמר על נטרליות כלפינו, הראה רגישות לכל צרכינו ובקשותינו דאג ששנינו נהיה מרוצים וערך את ההסכם הכי טוב עבור שנינו כאשר הוא מתחשב בכל בקשה ורצון של כל אחד מהצדדים כך שבסוף היום אף אחד לא הרגיש מקופח והרגשנו באמת את המאמצים הגדולים של אורי להכניס להסכם כל בקשה ורצון של כל אחד מהצדדים. כמו כן היה אורי בעזרינו ביום הדיון בבית המשפט ועברנו הליך מאוד קצר תודות למקצועיות של אורי ולהסכם המצוין שערך עבורנו. אנו ממליצים עליו בחום
אריאל
באנו לעו"ד גנור מתוך צורך מהצד של בעלי להסכם ממון עם דגש על תחום מסויים - משהו שמאוד לא מסתדר עם הגישה שלי כך שמראש לא הרגשתי בנוח. עו"ד גנור גם הכיר את המשפחה של בעלי. לאור כל זאת, הוא הבהיר לי שאני ממש לא חייבת להסכים לקבל את השירות דווקא ממנו אם יש בי תחושת אי אמון בכל רמה שהיא, הוא העלה כמה וכמה נקודות שלא חשבתי עליהן שהמטרה שלהן היא להגן דווקא עלי והפגין כלפינו המון סבלנות וענה על כל שאלה (ואני אדם קטנוני ומדוייק) ואיפשר לתהליך להרגיש כמה שפחות מעיק וכמה שפחות צורם. לאחר הניסוח הראשוני הוא הסביר לנו את כל הסעיפים, הסביר שוב את כל ההשלכות, ענה על כל שאלת המשך שעלתה לנו והכניס תיקונים איפה שעלה הצורך. לחלוטין ממליצה על עו"ד אורי גנור בכל הקשור להסכמי ממון.
נטע
חוויה נדירה בנוף הישראלי, מומלץ בחום! שילוב מנצח בכל מה שנדרש מעו"ד בתחום רגיש כל כך: מקצועי ומנוסה מאד גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט הפיננסי. מעבר לכך, בן אדם במלוא מובן המילה. מהרגע הראשון ידע לגשת לסיטואציה לא פשוטה בשיא הרגישות והאנושיות. הבין את המורכבות והעדינות הנדרשת וידע לפרק את המוקשים שבדרך. גם כשלנו לקח הרבה מאד זמן לקדם את ההסכם ועשינו הפסקות ארוכות לא האיץ והיה זמין וקשוב לכל שאלה ובעיה. באופן חד משמעי הוא גורם משמעותי בעובדה שיש לנו הסכם.
אורי
באתר של אורי כתוב שכדאי לעשות הסכם מפורט ואחר כך להשאירו במגירה ורק לדעת שהוא שם, ואכן כך. פנינו לאורי במטרה לעגן את הקשר הזוגי בינינו כפרק ב'. החלק החשוב בקשר איתו היה היעוץ וההכוונה טרם ניסוח המסמכים. הוא עשה הכל ביסודיות, בפתיחות מלאה ובדיסקרטיות, תוך הקפדה לתקשר במקביל עם שנינו. התוצר היה באופן רשמי סט מסמכים שכלל הסכם ממון וצוואה, אך התוצר העיקרי מבחינתנו היה השקט הנפשי שהכל מסודר, ושלא השארנו שום פינות בהן נתקל בעתיד. מומלץ בכל לב
רוני
כבר בשיחה הראשונה עם עו"ד אורי גנור מולי יחד עם בן הזוג שלי , הוא היה קשוב לצרכים שלנו, קיבלנו ממנו מענה בזמן אמת והוא לא החסיר מאיתנו אף פרט כלל. הנעים את התהליך והעביר אותו בצורה עניינית ונעימה. אני שמחה שבחרנו באורי שיליווה אותנו, ניכר בכל התהליך צורת העבודה המסודרת, הקפדנית והאכפתית שלו. תמשיך להתעסק במה שאתה מצויין בו , ממליצה בשמי ובשם בן זוגי בחום ובאהבה!💗💗💗
דניאל
אני יכול להעיד על הרצינות והעומק המלווים הפקת כל מסמך שיוצא משולחנו ומפרי עטו של עו"ד אורי גנור . למרות נסיונו הרב ועומק ידיעתו בתחום הסכמי הממון והצוואות הוא תמיד מתייעץ עם גורמים נוספים, בעלי מקצוע גם בתחום המשפטי וגם בתחום החשבונאי, על מנת לאשש ולאשר פעם נוספת את חשיבתו המקורית ועל מנת לבדוק היטב אם לא קמו שינויים חדשים בתחום. בצורה זו כל מסמך מיצירתו הינו "מילה בסלע"!!!
אלי
עו"ד אורי גנור מקצוען אמיתי. אבל לפני הכל בן אדם ישר, קשוב, אכפתי וסבלני. כבר בשלב השיחה הטלפונית הראשונה הוא הסביר על כל התהליך בצורה חמה, נינוחה וכנה. התייחס אליי ואל אישתי באופן הוגן ביותר, מנומס אובייקטיבי ומקצועי והיה זמין לנו לכל שאלה. מקפיד על הפרטים הקטנים ביותר ועושה זאת בדרך של גישור, שלווה ויעילה. עו"ד אורי גנור הפך את התהליך הלפעמים לא נעים הזה של הסכם ממון לנוח ונעים. ממליץ בחום!
אופיר
אני רוצה להמליץ בחום על עו"ד אורי גנור שכתב לי ולבעלי את הסכם הממון. כל ההתנהלות מולו הייתה מאוד נעימה ומכבדת. בנוסף, ניתן היה להבין כבר משיחת הטלפון הראשונה שהוא אדם מקצועי, ואכן כך היה. החוויה שלנו חיובית מכל התהליך של כתיבת הסכם זה. חשוב לי לצייין גם כי היה לנו מענה על כל שאלה ששאלנו גם בטלפון וגם במייל, ניתנה לנו תחושה שיש על מי לסמוך ויש את מי לשאול, ולכן אני מאוד ממליצה לכל מי שמחפש עו"ד טוב בתחום זה.
לידיה
השרות שהו נתן היה מעלה. הוא גם נוטריון כך שכל העבודה נעשית אצלו. הוא ישר והגון ושומר על אוביקטיביות מלאה וזה תרם להצלחת כל התהליך. הוא יעיל, מה שנקרא ראש גדול, חרוץ, ושואף להגיע להסכם טוב והוגן לכולם. עד כמה שאני יודעת, הוא עוסק אך ורק בהסכמי ממון ובצוואתו, מה שהופך אותו למקצוען. המחיר שלו היה סביר, אם כי היו גם זולים ממנו, אבל לא משמעותית. הוא שווה את המחיר המעט גבוה יותר בהצלחה.
אירנה
המון תודה לאורי על כל הליווי והייעוץ במהלך תהליך הכנת ההסכם, וההדרכה לקראת האישור בבית המשפט. אי-אפשר להיתווכח עם התוצאות - ההסכם אושר באופן מלא, והשופט אף ציין לטובה שההסכם ערוך מאוד בקפידה. היית מאוד סבלני לאורך כל התהליך, כולל הסברים מפורטים והייחסות מכבדת לכל השאלות והשינויים שביקשנו. הניסיון הרב והמקצועיות שלך בהחלט הצדיקו את הבחירה שלנו - המון תודה!
אלכס
אורי גנור הוא העו"ד הטוב ביותר שיצא לי להשתמש בשרותיו. מחיריו סבירים ועל הרבה מאוד שירותים אנושיים לא ביקש תמורה. כל עבודה שעשה עבורי היתה לשביעות רצוני המלאה הן מבחינת מהירות התגובות, הגישה המאוזנת בכל נוגע להסכמים, דיוק התרגומים והן מבחינת לוחות זמנים. אין לי מספיק מילים כדי לשבח את האדם האיכפתי והיעיל הזה.
רובי
מההתחלה שדיברתי לראשונה עם עו"ד אורי גנור , הוא היה קשוב לצרכים שלי ולרצונות שלי ושל בת זוגתי , קיבלנו ממנו מענה בזמן אמת והוא לא החסיר מאיתנו פרטים כלל , אני שמח שאורי ליווה אותנו , גם כי רואים את צורת העבודה המסודרת קפדנית ואכפתית שלו. תמשיך להתעסק במה שאתה מצויין בו , ממליץ בשמי ובשם בת זוגתי בחום ובאהבה!
מאור
אורי, תודה רבה על התהליך הנעים שעברנו איתך. אתה איש מקצוע משכמו ומעלה, יסודי, מקצועי ולא פחות חשוב - נעים הליכות, מסביר ומפרט בכל שלב בתהליך, עובד במהירות וביעילות שלא נתקלנו בה בעבר, ובזכותך הגענו לבסוף לתוצאה המוגמרת הרצויה בעזרת הידע והטיפים שנתת לנו לאורך הדרך. כל הכבוד אורי, ולמי שמחפש עורך דין אמין ומקצועי - ממליץ בחום!!!
כפיר
לסכם יהיה פשוט להגיד הלוואי והיו עוד עורכי דין כמו עו"ד אורי גנור. עו"ד גנור אדם אדיב ונעים, עם המון סבלנות ללקוחות. נתן הרגשה שאנחנו בידיים טובות ולדעתי חשוב מאוד כאשר מעניקים לו משימה כל כך עדינה וחשובה. המחירים הוגנים לגמרי, השירות סופר מקצועי, הכל נעשה בזמן וברמה גבוהה מאוד. מומלץ ביותר!
קרן
הגענו אל עו"ד אורי גנור דרך חיפוש בגוגל על מנת לבצע הסכם ממון לפני הנישואים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה אורי פינה לנו את הזמן והסביר את כל הפרטים בצורה מובנת ומיד הבנו שהוא האדם שאנחנו רוצים שיערוך לנו את ההסכם. כל תהליך היצירה והחתימה על ההסכם נעשה בצורה מקצועית ובאווירה נעימה, קיבלנו מענה מיידי לכל שאלה ובקשה, ואנחנו ממליצים בחום על אורי.
ערן
שירות מקצועי ואדיב. יחס אנושי מהמעלה הראשונה. ישב איתנו והסביר לנו על הסכם ,הממון שחתמנו, על כל השלכותיו ותוצאותיו ורק כשהגענו להסכמה הדדית ביננו איפשר לנו .לחתום על ההסכם. התאים את ההסכם בדיוק למצבנו האישי והכלכלי. כל השירות ניתן בפעם אחת, בלי דחיות ו"לך תבוא" וגם המחיר בסופו של דבר היה הוגן. מומלץ בחום!
גיא
עורך דין סבלני ומועיל. אורי סייע בידי המון בהסכם ממון בכשרון ובמסירות. על כמה שאני יודעת הוא עוסק באופן בלעדי בהסכמי ממון דבר שהופך אותו למקצוען בתחום. מה שבמיוחד היה חשוב לי זו הרגישות שלו והיכולת שלו למצוא פתרונות מועילים, גם למצב שהיה מורכב מהרגיל. אני ממליצה עליו בחום רב. אני מציעה שתשוחחו איתו בטלפון ותתרשמו בעצמכם.
ברכה
פניתי למר גנור אורי, בנוגע להסכם ממון שידעתי עליו כה מעט. עו״ד גנור דאג לשוחח איתי באופן אישי, להסביר טלפונית ולאחר מכן בפגישה אישית, את כל מה שמתלווה להסכם הזה. המקצועיות, האדיבות, והסבלנות היו חלק בלתי נפרד מהשירות שקיבלתי. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין בשירות איכותי ומקצועי כאחד. תודה רבה.
מיה
לפני הכל מדובר בבן אדם ישר, אמיתי ושמאוד כיף לעבוד איתו. מהשיחה הראשונה כבר הבנתי שמדובר בעורך דין מקצועי ויסודי עם ניסיון עשיר בתחומו. התוצאה הסופית הייתה מצוינת וכל התהליך התבצע בצורה נעימה. שמח מאוד שהחלטנו לעבור איתו את התהליך. ממליץ בחום, ותודה על הכל!!!
מתן
אישי ואני ערכנו הסכם ממון אצל עו"ד גנור. החל מהשיחה הטלפונית הראשונה ועד לסיום התהליך עם עו"ד גנור, זכינו ליחס אדיב מאוד, סבלני, מקצועי, שירותי ומותאם לרצונותינו וצרכינו. עו"ד גנור, אנו מודים לך מאוד על הדרך בה הפכת תהליך שעשוי להיות לא נעים- לנעים ופשוט עבורינו!
ורד
יחיד ומיוחד בתחומו בארץ. העובדה שבחר להתמקד אך ורק בתחום כל כך ספציפי העידה עבורנו אלפי עדויות על היושרה והמקצועיות. מעבר לכיסוי ההרמטי בפן המשפטי, קיבלנו חוויה זוגית מרתקת בתהליך הרגיש הזה, בניצוחו של עו"ד גנור. ממליץ בפה מלא ובלב שלם.
עופר
מקצועי, נעים, אמין וסבלני- תכונות חשובות ביותר כשעוסקים בנושא רגיש כמו הסכם ממון. כבר משיחת הטלפון הראשונה אורי הסביר לנו את הדברים שעלינו לשים לב ולהתכונן אליהם, ולאורך כל התהליך היה זמין, קשוב ומקצועי ביותר. עריכת ההסכם ארכה פחות משבוע, התנהלה בצורה עניינית ונעימה ובסופה כולנו יצאנו מרוצים. מומלץ ביותר.
אלעד
עו"ד גנור הוא עו"ד מנוסה מאוד, מקצועי מאוד וסבלני מאוד. יורד לפרטים הקטנים ומתעקש בהסברת המשמעויות המשפטיות (וגם האישיות ושאינן משפטיות) בהתאם לניסיונו הרב. …עוד
נתנאל
אני נימנתי על לקוחותיו על עו"ד אורי גנור , זכיתי לקבל ממנו שירותי משפטי מקצועי מן המעלה הראשונה, עו"ד גנור הסביר כל שלב בשירות המשפטי ועמד עמי בקשר ונתן תחושה של ביטחון בליווי המשפטי ! למעלה מכך עו"ד גנור הינו אדם נעים הליכות ואני בהחלט ממליצה עליו בחום !!
סיוון
לעורך דין אורי גנור היקר, ברצוני להודות לך על טיפולך המסור החם והאנושי,ועל האמפתיה מצידך לאורך כל הדרך ועל העידוד לחשוב רק חיובי,ואכן צדקת בעצותך. חזק ואמץ בהמשך דרכך המקצועית. בברכה: ד"ר לנקרי אפי.
אפי
אורי עורך דין נעים ורגיש, תמיד היה סבלן וענה לכל השאלות ששאלנו ההסכם שהוא ניסח עבורנו היה מקצועי, מקיף והוגן והמחיר שהוא לקח היה הגון לגמרי גם שנתיים לאחר התשלום וההסכם הוא ייעץ ועזר לנו מאוד מבלי לבקש תשלום נוסף אני ממליץ עליו בחום
איתי
רוצה להמליץ בחום על עוד אורי גנור, איש מקצועי ואמין, בעל נסיון רב שנים בתחום, ובייחוד בעל נפש יתירה ורגישות. מי שמגיע לעו" ד גנור יכול להיות סמוך ובטוח כי הוא בידיים טובות! תודה על הכל אורי!
מיכל
השתמשתי בשירותיו של אורי בכתיבת צוואה והסכם ממון לאבי, ונהניתי מכל רגע. אם זה בקבלת שירות מהיר ומקצועי, ידע רב בכל מה שקשור לתהליך וכמובן הקשבה לכל אורך התהליך. בהחלט ממליץ לכל אחד לפנות לאורי לקבלת שירות.
עמי
הגענו לעו"ד גנור למטרת הסכם ממון למטרה מאוד ספציפית. עו"ד גנור דאג להסביר ולוודא שאנחנו מבינים כל דבר עד הפרט האחרון, דאג ששני הצדדים יהיו מודעים בדיוק מה מהות ההסכם והוריד לחץ מכלל הצדדים. עו"ד גנור היה מקצועי ואדיב. מומלץ מאוד.
שחר
אורי הוא סופר מקצועי בתחום , רגיש וסבלני מאוד . לאורך כל התהליך דאג לתת הרגשה טובה והיה זמין לכל שאלה בכל שעה. מומלץ ביותר לכל מי שמחפש שירות בתחום!
נועה
מקצוען אמיתי, עוסק רק בתחום של הסכמי ממון ויודע לטפל במקרים מורכבים עם המון רגישות לבני הזוג ולמצבים מיוחדים שדורשים חשיבה מחוץ לקופסא ולא סטנדרטית.
אייל
לעורך דין אורי גנור יש גישה מאוד טובה לאנשים, היחס שלו אישי וחם. הוא עושה עבודה טובה מאוד ומקצועית בנועם וחביבות, עמד על הדברים שהיו חשובים לנו ואנחנו מאוד מרוצים ממנו.
שגית
ממליץ בחום על עו"ד גנור , יחס אישי, מקצועי וסובלני. מאד שמח שפנינו עליו, עשה את עבודתו במסירות ומכל הלב. תודה רבה ויישר כוח!
אור
הוא מאוד מקצועי ונתן שירות מעולה. הייתי מאוד מרוצה מהגישה והיחס שלו. הוא נתן הסבר מפורט על כל התהליך והיה מאוד סבלני ואדיב. יש לו יחסי אנוש ברמה מאוד גבוהה. אני מאוד ממליץ עליו.
צחי
עורך דין גנור עוסק באופן בלעדי בהסכמי ממון, וזה מה שמצא חן בעיניי. הוא הראה בקיאות רבה ושילב גם רגישות, אדיבות, והיה קשוב מאד. ממליצה עליו בחום.
אתי
עשיתי הסכם ממון אצל עורך דין גנור ומאד התרשמתי מהיחס הנדיב והמקצועי שלו. מאד ממליצה עליו לכל מחפש יחס אישי, מבין, אנושי ומקצועי. פשוט מעולה!
איזבל
עורך דין מאוד מקצועי וענייני, נותן שירות מעולה, מאוד מתחשב ומסביר בצורה קלה גם למי שלא מבין בתחום. מאוד מומלץ!
טל
אני מאוד ממליץ על עו"ד אורי גנור.שרות אדיב ומקצועי, בצורה בלתי רגילה איש יקר ועו"ד ברמה הגבוהה ביותר.
רונן
עורך דין מקצוען, נעים, סובלני וקשוב. עזר לנו המון, והיה זמין לאורך כל התהליך. מומלץ בחום!
קובי
היינו אצל עו"ד גנור לפני כשנה וחצי והוא נתן לנו שירות אדיב רגיש ומקצועי עשינו אצלו הסכם ממון
נועה
עורך דין סופר מקצועי, נעים ויסודי. תמיד זמין, סובלני ומוכן לעזור. מביאי איתו המון ניסיון וחשיבה יצירתית.
אולג
עו"ד מקצועי ביותר, הראה שקיפות מוחלטת ויחס אנושי ביותר, היה מאוד סבלני לכל אורך התהליך.
אייל
עו״ד מקצוען, אדיב ורציני. תמיד זמין לכל שאלה ובקשה. תודה רבה על הסיוע המשפטי.
אורי
עו"ד מקצועי שיצר עבורנו הסכם שמתאים לצרכינו, בתהליך שהיה נעים לכל הצדדים.
זוהר
אורי עו''ד אמין רגיש ומקצועי, ישר ונעים הליכות. מומלץ בחום.
אירית
אורי הוא עו"ד מקצועי וסבלני. מוכן להסביר ולעזור בהכל, ממש ממולץ.
אילנה
אורי היה מצויין לאורך כל הדרך. מקצועי קשוב וענה לנו מיד על כל שאילה. ממליצים בחום.
לוסי
אורי גנור הוא עו"ד הגון, אותנטי, נעים, חרוץ ומקצועי. ממליצה בחום 😊
אופליה
מקצועי מאוד, שירותי, אדיב ורגיש לסיטואציה. ממליצה בחום
כלנית
דילוג לתוכן